افتتاح وب سایت
تعداد بازدید: 1610 بار

گاهی تو زندگی یه کارایی خیلی برات مهم می شن، اصلا یه جورایی می شن حیثیتی، واسه خودت، انگار یه چیزی در تو، سُکان رو تو دست خودش گرفته و بهت می گه که باید این کارو انجام بدی، و انجام می دی، اصلا نمی فهمی چقدر داری انرژی صرف می کنی، فقظ داری انجام می دی، فقط اینو می دونی که باید انجام بدی، باید زودتر تموم بشه. همین موقع هاست که وقتی یه نگا به پشت سرت می ندازی، می بینی خیلی بیشتر از توانی که تو خودت سراغ داشتی از خودت مایه گذاشتی، بعد جالب اینه که می بینی خیلی خسته هم نیستی.
این وب سایت واسه من همینجوری بود، و البته هنوز هم هست، به خاطرش از خیلی کارام زدم، حتی دانشگاه و درس و مشق ام که خیلی واسم مهم هستن. چیزی که تا الآن درست شده، خیلی بیشتره از صفحاتی که در حال حاضر قابلیت نمایش دارن. در اولین فرصت موارد دیگه رو هم درست خواهم کرد.

الآن خوشحال هستم.


یکشنبه ، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۸:۱۵

نظرات :
عکس نظر دهنده omid
سلام میثم جان .میدونم که خسته نیستی و با انرژی زیاد مشغول به زندگی هستی برات بهترین ها رو ارزو میکنم و مطمئنم که روز به روز سر حال تر و خوشحال تر از روز قبل خواهی بود. هر موقع که بهت فکر میکنم اون خنده زیبات برام تداعی میشه و باعث میشه که خنده بر لبانم نقش ببنده و این تاثیر یک دوست خوب تو زندگی ادمه . مرسی بابت همه لحظه های خوبی که حتی با فکر کردن به تو برام رقم میزنی
درج شده در روز چهارشنبه ، ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ، ساعت: ۱۴:۴۱:۱۶
میثم خدادادی سلام به امید عزیز.
ممنونم رفیق.
تو به من لطف داری، منم اون روزا رو هیچ وقت فراموش نخواهم کرد.
عکس نظر دهنده لعیا
آسمان فرصت پرواز بلندی است
قصه این است چه اندازه کبوتر باشی.......
با سلام و تبریکات زیاد، یه تبریک بزرگ برای افتتاح و ایجاد وب سایت و تبریکی بزرگتر و فراتر برای اثبات توانائی خودت به خودت،از نظر من خیلی مهمه که آدم به خودش ثابت کنه که می تونه، که توانائیش فراتر از فراترِ، همواره موفق، شاد و پرانرژی باشید.
درج شده در روز پنجشنبه ، ۲۹ تیر ۱۳۹۱ ، ساعت: ۱۴:۵۳:۲۴
میثم خدادادی سلام.
ممنون از تبریکات بزرگ و البته صمیمانه ی شما.
بله، من هم موافقم. زندگی ما همون نگرش و ذهنیتیه که ما در مورد خودمون داریم که با تغییر این نگرش، زندگی تغییر خواهد کرد. گاهی برای تغییر نگرش ها، نیازه که یه چیزایی رو به خودمون ثابت کنیم.
باز هم ممنون.


نظر شما چیه؟
نام شما: * لطفا نام خود را کامل وارد نمایید.تعداد کاراکترها بیش از حد مجاز است.
متن نظر: *
ایمیل: لطفا ایمیل خود را با فرمت صحیح وارد نمایید.
وب سایت: لطفا آدرس را صحیح وارد نمایید
 
صد و بیست و نه =
سلام.
برای ارتباط با من، پیام خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمایید. با تشکر از شما.
نام شما: *
ایمیل: * صحیح نیست!
شماره تماس: (اختیاری)
موضوع پیام:
متن: *
رمز امنیتی:
رمز امنیتی