در زندگی ناگهان اتفاق جدیدی می افتد . .
تعداد بازدید: 2025 بار

در زندگی گاهی پیش می آید که اتفاق جدیدی می افتد. در زندگی گاهی پیش می آید که وسط همه ی شلوغی ها و کلافگی ها و دیر شدن ها و عجله کردن ها و مسائل کاری و اتفاقات روزمره ای که هرگز نمی خواهند تمام شوند، ناگهان زندگی اتفاق جدیدی را به ما نشان می دهد.
در زندگی گاهی پیش می آید وسط تمام جنگ ها و سیاست بازی ها و تمام آن خط و نشان کشیدن ها و بیانیه ها و قطعنامه ها و توافقنامه ها و . . . ناگهان کسی کاری انجام می دهد که شبیه کارهای دیگران نیست، ناگهان کسی تصمیم می گیرد شبیه تکه ای از خودش شود. ناگهان کسی تصمیم می گیرد جور دیگری زندگی کند و زندگی را جور دیگری رقم بزند، ناگهان یک نفر سرشار می شود، سرشار از حسی خالص و عمیق. آری، گاهی پیش می آید یک نفر خیلی سرشار می شود.
در زندگی وسط همه ی روتین های روزمره، ناگهان یک اتفاق جدید می افتد، اتفاقی که انگار یک جایی در درون ما آن را خوب می شناسد. اتفاقی که گویی ریشه های آن به جایی در اعماق وجود خودمان می رسد، اتفاقی که انگار با تکه از درون ما پیوند عجیبی دارد و حتی ما که فقط دیده ایم را نیز سرشار می کند.
در زندگی گاهی پیش می آید که یک گل ارغوانی رنگ از زیر پهنه ی برف بیرون می آید و از زندگی حکایت دیگری می کند. گاهی اتفاقی می افتد که شبیه اتفاقات همیشه نیست، خودش است، تک است، از آن اتفاق ها که تنها گاهی پیش می آیند. اینجاست که شکل جدیدی از بودن را تجربه می کنیم و همانطور که شاید چشم ها و صورت مان نیز کمی خیس شوند، می دانیم که دچار حسی متعالی شده ایم، بی آنکه قادر به تحلیل آن باشیم.
در زندگی ناگهان یک نفر عاشق می شود، عاشق می شود و عاشقی می کند و زندگی را جور دیگری پیش می برد.
ناگهان یک نفر خارج از عرف و روال عادی زندگی، متفاوت از همه ی قوانین شهر و انواع فرهنگ و رسوم و . . . یک جور جدید فکر می کند، یه جور جدید به زندگی نگاه می کند، زندگی و هر چه در آن هست را یک جور جدید معنی می کند.
در زندگی گاهی پیش می آید که یک نفر خیلی شجاع می شود، آنچنان که عاشقی اش، قصه ای می شود که دهان به دهان می چرخد و جهان را به جایی تبدیل می کند که می توان به زندگی امیدوارتر بود، که بفهمیم زندگی خالی نیست، که می تواند خالی نباشد . . که . .
و همه چیز به این بستگی دارد که ما زندگی را چطور انتخاب کنیم . .


چهارشنبه ، ۳۰ دی ۱۳۹۴، ساعت ۱۵:۱۵:۵۷

نظرات :

نظر شما چیه؟
نام شما: * لطفا نام خود را کامل وارد نمایید.تعداد کاراکترها بیش از حد مجاز است.
متن نظر: *
ایمیل: لطفا ایمیل خود را با فرمت صحیح وارد نمایید.
وب سایت: لطفا آدرس را صحیح وارد نمایید
 
صد و بیست و نه =
سلام.
برای ارتباط با من، پیام خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمایید. با تشکر از شما.
نام شما: *
ایمیل: * صحیح نیست!
شماره تماس: (اختیاری)
موضوع پیام:
متن: *
رمز امنیتی:
رمز امنیتی